Життя солодше з нами!

Натуральні десерти на замовлення для св'яткових подій, кенді-бару та фуршету

Про Десерти Франківська

Десерти на замовлення для кенді-бару(солодкого столу)

Вишукані десерти на замовлення для св'яткових подій - основна спеціалізація компанії Десерти Франківська. Завжди свіжі смаколики без штучних консервантів, барвників та ароматизаторів є головними перевагами продукції, яка разом з відбірними та якісними складниками відображається неповторним домашнім смаком.

Кенді-бар(candy bar) - це солодкий стіл з різноманітними солодощами, який тематично і декоративно оформлений для св'яткового заходу. Якщо ви організовуєте свій солодкий стіл і бажаєте його заповнити, Десерти Франківська пропонує широкий вибір десертів на замовлення.


Якісні та натуральні

Підтримування якості та натуральності десертів являється приорітетом №1, і для цього використовуються інгредієнти вищого сорту, серед яких масло, цукор, свіжі фрукти та натуральний ванільний екстракт, що готується зі справжніх ванільних бобів і вживається замість штучного ваніліну. Також горіхове праліне власного виробництва додає чудовий смак який незрівняти зі штучними есенціями.


НАТУРАЛЬНИЙ ВАНІЛЬНИЙ ЕКСТРАКТ

Натуральний ванільний екстракт використовується в десертах компанії Десерти Франківська, яка постачає десерти на замовлення для кенді-бару та інших св'яткових подій.

Вживається справжній екстракт ванілі, що являє собою настоянку ванільних стручків на спирту, і є чудовим натуральним ароматизатором та смаком для кондитерських виробів. Використовуються Мадагаскарські ванільні стручки типу Бурбон, сорту Б.

ПРАЛІНЕ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

Праліне власного виробництва вживається для десертів від кейтерингової компанії Десерти Франківська

Натуральне горіхове праліне яке використовується в десертах, готується з мигдальних горіхів, фундука і цукрової карамелі, яке приводиться до стану густої пасти та додається до кремів.

Для різноманітних св'яткових подій

Випічка і солодощі на замовлення для будь якого св'яткового заходу: весілля, дня народження, корпоративу, кенді-бару, кава-брейку чи ювілею, Десерти Франківська допоможе зробити ваш день солодким і приємним.


Великий асортимент десертів

До широкого вибору різноманітних десертів які виготовляються з нуля для кожного замовлення, входять такі відомі назви як італійська Панна-котта, еклери, профітролі, Париж-Брест та багато інших..

Незалежно які десерти обрані вами, усі вироби є максимально якісні та смачні, досягнувши ідеальності через численні випробування та зміни. Створені в стилі індивідуальних порцій, вони чудово підходять для кенді-бару, фуршету, кава-брейку та шведського столу. Якщо ви плануєте солодкий стіл на замовлення і не має часу приготувати, ви знайшли правильний сайт! :)


Кейтеринг

Пропонується кейтеринг сервіс - доставку десертів до місця св'яткового заходу. На даний момент немає вибору самовивозу. Кейтеринг відноситься до категорії "drop-off" - коли готова продукція поставляється до клієнта в належній упаковці та без додаткового обслуговування на місці. Доставка по місту Івано-Франківську та області.

Вітаю на сайті Десерти Франківська!
Приємно представити вашій увазі асортимент натуральних десертів на замовлення. Надіюсь що ви знайдете для себе найкращий вибір солодкого для свого св'яткового заходу і чудово проведете час.
Бажаю всім гарного дня.
Богдан